Ontmoet het team van Positive People

Alleen ben je sneller, samen kom je verder. Ontmoet ons team van ondernemers, specialisten en samenwerkingspartners. Wij staan voor jou klaar!

Ons team

Nick Huiszoon Eigenaar Positive People

Nick Huiszoon
Eigenaar Positive People
nick@positivepeople.eu

Sander Touw
SEO specialist
sander@positivepeople.eu

Patsy Neukermans

Patsy Neukermans
Support & project ondersteuning
support@positivepeople.eu
https://www.linkedin.com/in/patsy-neukermans

Gyarina van Klinken
Office Assistant
contact@positivepeople.eu

Tania Lopes
Social Media beheer & content planning
tania@positivepeople.eu

Evelyn Schoe - Team trainer & communicatie specialist

Evelyn Schoe
Teamontwikkeling & communicatie training
evelyn@positivepeople.eu

Esther Marks

Esther Marks
Persoonlijke ontwikkeling / gedragscoach
esther@positivepeople.eu

Laat een bericht achter

De brochure wordt naar het ingevulde e-mailadres verstuurd

Nieuwsbrief ontvangen